baner

 

PILNE KOMUNIKATY


 
25 listopada 2014

Dzień Pluszowego Misia w Niepublicznym Przedszkolu KSW

Nie ma chyba na świecie osoby, która nie posiadałaby kiedykolwiek ulubionego misia lub innego pluszaka. Niektóre z nich siedzą na honorowym miejscu w salonie na fotelu, inne na kanapie, jeszcze inne są zupełnie ukryte przed światem i zapomniane na strychu. Ważne jest, że kiedy były lub są w pobliżu czekały lub czekają na ten moment gdy będą potrzebne. Np. po ciężkim dniu w pracy, a przypadku dzieci, by pomóc zasnąć, pocieszyć lub po prostu towarzyszyć w zabawie. A może czasem warto sobie o nich przypomnieć... (czytaj więcej)
21 listopada 2014

IV Wojewódzki Konkurs Matematyczny

Uczniowi klasy szóstej przystąpili do szkolnego etapu IV Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego dla uczniów szkół podstawowych województwa wielkopolskiego.
Do etapu rejonowego zakwalifikowali się pięcioro :
- Jakub Binkowski
- Hubert Niemier
- Zuzanna Czaplicka
- Korneliusz Zub
- Weronika Iwanowska.
Gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnym etapie konkursu.
Dnia 14 listopada 2014 roku w Gimnazjum nr 12 im. Jacka Kuronia w Poznaniu odbyły się pierwsze z cyklu trzech tegoroczne Międzyszkolne Warsztaty Matematyczne „12”. Troje uczniów klasy 6 naszej szkoły podstawowej wzięła w nich udział. Wydarzenie skierowane było do uczniów poznańskich szkół podstawowych żywo zainteresowanych matematyką... czytaj więcej.
24 listopada 2014

Szkolna dyskoteka

Dnia 24 listopada w naszej szkole odbyła się dyskoteka szkolna. Uczniowie klas 4-6 szkoły podstawowej bawili się od 15:00 do 17:00, natomiast uczniowie gimnazjum od 17:00 do 20:00.
Z okazji rozpoczynającego się niedługo Adwentu, uczniowie losowali karteczki z postanowieniami na ten wyjątkowy czas. Postanowienia te mogą stać się inspiracją do dobrych uczynków.